Weekbrief

zaterdag 21 september

09:00

Klipperstars X14 1 - Waterdragers X14 2

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Nico Stam /
Harry Stam / Mark Brand

09:00

Klipperstars X12 1 - Rotterdam Basketbal X12 2

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Jan Rodenburg /
Jeroen vd Berg / Maurits Poirot

10:45

Klipperstars MSE 2 - LUSV Basketbal MSE 4

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Jan Peter Milort /
Wim vd Perk / Gijsbert vd Perk

12:30

Klipperstars MSE 3 - Rotterdam-Zuid MSE 3

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Timon Huisman /
Thomas Oosterwijk / Gerrit Jan den Ouden

14:15

Klipperstars M22 1 - Almere Pioneers M22 1

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
BOND /
Ruud Breedveld, Bart Boer / Collin Korporaal

16:15

Klipperstars VSE 1 - EBV Baros VSE 3

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Remon Janse /
Nikola Aleksic / Rik de Jongh

18:00

Klipperstars MSE 1 - SV Argon MSE 1

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Esther van Wijk /
Lotte den Haan / Thirza Jonas

12:45

Jump M18 1 - Klipperstars M18 1

De Schelft
NOORDWIJKERHOUT

14:15

Zoebas M18 1 - Klipperstars M18 2

Noordhove
ZOETERMEER

16:00

Zoebas M16 2 - Klipperstars M16 1

Noordhove
ZOETERMEER

zaterdag 28 september

10:45

Klipperstars X14 1 - BV Squirrels X14 3

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Ruben Stam /
Jeffrey den Ouden / Thijs de Vries

12:30

Klipperstars M16 1 - River Trotters M16 1

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Harrie Mennema /
Britt de Vreede / Yasmin Kanzari

14:15

Klipperstars M18 1 - BV Oegstgeest M18 1

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Huibert van Buren /
Jesse Kant / Jeroen van Vliet

16:00

Klipperstars MSE 3 - Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2

Klipper De
NIEUW-LEKKERLAND
 
Richard van Krimpen /
Niels Boele / Floris Griffioen

10:15

Green Eagles X12 1 - Klipperstars X12 1

Haydnlaan
MAASSLUIS

13:00

DAS M18 1 - Klipperstars M18 2

Sporthal SC Delfland
DELFT

15:45

Bouncers Basketball MSE 3 - Klipperstars MSE 1

De Mammoet
GOUDA

16:30

BS Leiden VSE 3 - Klipperstars VSE 1

Sportzaal Houtkwartier
LEIDEN

20:30

MBCA Amstelveen M22 1 - Klipperstars M22 1

Goudsmithal
AMSTELVEEN

Legenda

In het rode vlak staat de tijd van de wedstrijd en het team wat de wedstrijd moet spelen vermeld.

In het donkergrijze vlak staat de tijd van de wedstrijd en het team wat de wedstrijd moet spelen vermeld.

In het lichtgrijze vlak staan de mensen die op dat tijdstip moeten fluiten.

In het witte vlak staan de mensen die moeten tafelen bij de wedstrijd.