Weekbrief

zaterdag 28 oktober

09:00

Klipperstars X12 - BV Alphia

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Michiel Kok / Kirsten Markerink
Matthias Voorwinde / Matthias Bergacker

10:30

Klipperstars M14 2 - Rotterdam Zuid

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Sanne Reinders / Ricardo 't Hoen
Mike den Ouden / Geert Verschoor

12:15

Klipperstars M14 1 - Lokomotief

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Jan Peter Milort / Thirza Jonas
Ard Jan vd Berg / Thijs vd Sluijs

14:00

Klipperstars M16 - Squirrels

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Maurits Poirot / Jan Oosterwijk
Jorin Verloop / Wiebe Stam

15:45

Klipperstars MSE 2 - Voorne

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Huibert van Buren / Pim Spelde
Alex Noorland / Niels Boele

17:30

Klipperstars MSE 3 - Den Haag Seagulls

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Nico Stam / Bert Hol
Harry Stam / Robert Verhoeff

09:30

Juventus - KS X12

Oost
Schiedam

16:00

Groningen - KS M20

Oude Alo
Groningen

19:00

BZ '773 - KS MSE 1

De Koppeling
Zeist

zaterdag 04 november

12:00

Klipperstars V12 - Blue Drakes

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Miranda Kanzari / Esther van Wijk
Lisanne Jonas / Tessa Reinders

12:00

Klipperstars X12 - Archipel

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Saskia de Vreede / Petra van Wijk
Michelle Luik / Sanne Molenaar

13:30

Klipperstars VSE 1 - DAS

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Harrie Mennema / Ruben Stam
Sem Janse / Wietse Mennema

15:45

Klipperstars M20 - Apollo Amsterdam

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
BOND / BOND
Lars Blokland / Nikola Aleksic, Danielle van Oosten

17:15

Klipperstars MSE 1 - Cangaroes

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
BOND / BOND
Timon Huisman / Ben den Besten, Thomas Oosterwijk

11:15

Juventus - KS M14 2

Oost
Schiedam

13:00

Blue Drakes - KS M16

Bulwijk
Woerden

13:00

Juventus - KS V16

Oost
Schiedam

15:15

Solar Syst Grasshoppers - KS MSE 3

Cleyn Duin
Katwijk

15:45

Cobra Nova - KS M14 1

Forum Kwadraat
Voorburg

18:00

Rotterdam Zuid - KS MSE 2

De Enk
Rotterdam

zaterdag 11 november

13:00

River Trotters - KS VSE 1

De Wielewaal
Hardinxveld - Giessendam

13:00

New Stars - S MSE 1

De Waterlelie
Nieuwegein

18:30

Harlemmakers - M20

Calandhal
Amsterdam

zaterdag 18 november

12:15

Klipperstars V12 - Juventus

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Miranda Kanzari /
Simone Ter Veen / Sanne Reinders

13:45

Klipperstars VSE 1 - Waterdragers

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Ruben Stam / Harrie Mennema
Aron Verhaar / Lars Verhaar

15:30

Klipperstars M20 - BV Amsterdam

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
BOND / BOND
Mart Jan Bouter / Ruben Groen

17:15

Klipperstars MSE 1 - Punch

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
BOND / BOND
Richard van Krimpen / Gerrit Jan Den Ouden

12:00

Lokomotief - KS M14 1

Van Zweedenhal
Rijswijk

15:10

Rotterdam Zuid - KS M14 2

De Enk
Rotterdam

15:45

Binnenland - KS MSE 2

De driesprong
Barendrecht

16:30

Squirrels - - KS M16

Oostmeer
Berkel en Rodenrijs

16:30

BV Alphia - KS X12

De Arena
Alphen a/d Rijn

17:00

Rotterdam Zuid - KS V16

De Enk
Rotterdam

17:15

Jump Ijsselstein - KS MSE 3

Het Heem
IJsselstein

vrijdag 24 november

15:30

Klipperstars MSE 2 - Forwordians

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Jan Peter De Vreede / Jan Peter Milort
Rick Janse / Pim de Vries

17:15

Klipperstars MSE 3 - Midland

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Jan Rodenburg / Arjan vd Berg
Harry Stam / Mark Brand

zaterdag 02 december

09:30

Klipperstars X12 - BS Leiden

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Saskia de Vreede / Kirsten Markerink
Geert Verschoor / Mike den Ouden

11:00

Klipperstars M14 2 - Cady

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Sanne Reinders / Thirza Jonas
Niek Provily / Sep Stam

12:45

Klipperstars M14 1 - Solar Syst Grasshoppers

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Danielle v Oosten / Jan Peter Milort
Joram de Vries / Jonathan Hak

14:30

Klipperstars M16 - Helm Her Zwijndrecht

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Jeffrey vd Schans / Jan Peter De Vreede
Iris Kouwenhoven / Ricardo 't Hoen

16:15

Klipperstars V16 - Helm Her Zwijndrecht

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
/
Floris Griffioen / Thijs vd Sluijs

10:00

Utrecht Bulls - KS MSE 3

Galgenwaard
Utrecht

11:30

Green Eagles - KS V12

Weth. Smithal
Maassluis

14:00

DAS - KS MSE1

SC Delfland
Delft

15:00

Landslake Lions - KS M20

Indoor Centrum
Landsmeer

17:45

Binnenland - KS MSE 2

Driesprong
Barendrecht

20:00

DAS - KS VSE1

SC Delfland
Delft

zaterdag 09 december

09:00

Klipperstars M14 2 - Hurricanes

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Iris Kouwenhoven / Simone Ter Veen+
Ilse Kersbergen / Suzanne vd Plaat

10:45

Klipperstars V16 - Forwordians

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Jeffrey vd Schans / Rick Janse
Alex Noorland / Rens Mennema

12:30

Klipperstars M16 - Juventus

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Pim Spelde / Jan Peter de Vreede
Thirza van Krimpen / Seranne Janse

14:15

Klipperstars MSE 3 - Punch

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Esther van Wijk / Petra van Wijk
Tessa Reinders / Lotte den Haan

16:00

Klipperstars VSE 1 - Waterdragers

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Ruben Stam / Harrie Mennema
Ruud Breedveld / Rick Janse

17:45

Klipperstars MSE 1 - niet bekend

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
BOND / BOND
Simone Ter Veen / Annerieke van Vianen, Michelle Luik

10:30

BOB - KS V12

Carla De Liefde
Oud Beijerland

10:45

Leerdam - KS X12

Berenschot
Leerdam

15:00

Rotterdam Basketbal - KS M14 1

Alexanderhal
Rotterdam

16:00

Hoofddorp - KS M20

Sportcomplex Koning Willem Alexander
Hoofddorp

vrijdag 15 december

21:00

Baros - KS VSE 1

Woudestein
Rotterdam

zaterdag 16 december

13:45

Klipperstars X12 - Leiderdorp

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Saskia de Vreede /
Jorin Verloop / Wiebe Stam

13:45

Klipperstars V12 - Helm Her Zwijndrecht

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Miranda Kanzari / Petra van Wijk
Lennart Voorwinden / Mike Den Ouder

15:15

Klipperstars M14 1 - Cady

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
Remon Janse / Arjan De Jong
Richard van Krimpen / Aron Verhaar

17:00

Klipperstars M20 - VBC Akrides

De Klipper
Nieuw Lekkerland
 
BOND / BOND
Jeffrrey vd Schans / Matthijs 't Hoen, Levi van Herk

11:00

Punch - KS MSE 2

Sportcentrum TU Delft
Delft

13:00

The Jumpers - KS V16

t Zandje
s Gravenzande

18:30

Rowic - KS M16

Sportboulevard
Dordrecht

18:30

Binnenland - niet bekend

De driesprong
Barendrecht

20:15

Quick Runners - KS MSE 3

Wolfskamer
Huizen

20:15

Utrecht Bulls - KS MSE 1

Galgenwaard
Utrecht

Legenda

In het rode vlak staat de tijd van de wedstrijd en het team wat de wedstrijd moet spelen vermeld.

In het donkergrijze vlak staat de tijd van de wedstrijd en het team wat de wedstrijd moet spelen vermeld.

In het lichtgrijze vlak staan de mensen die op dat tijdstip moeten fluiten.

In het witte vlak staan de mensen die moeten tafelen bij de wedstrijd.